Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika

Gerbiame ir saugome kiekvieno jūsų privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis.

JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Vilniaus duona“. Mūsų kontaktiniai duomenys yra Perkūnkiemio g. 7, LT-12131, Vilnius, Lietuva, Tel. (8~5) 233 0700, Faks. (8~5) 213 9660, el.paštas vduona@vduona.lt

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Pasirašydami šią peticiją jūs mums perduodate savo asmens duomenis: vardą, pavardę ir elektroninį paštą. Pasirašydami jūs duodate mums sutikimą  rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis,  kad mes galėtume perduoti jūsų balsą atsakingoms institucijoms.

Siekdami pagerinti šios svetainės veikimą ir palengvinti jos naršymą, slapukų (angl.COOKIES) pagalba renkame duomenis apie jos lankytojus.

Visų svetainėje pasirašiusiųjų asmens duomenys gali būti perduoti Aplinkos ministerijai, siekiant atkreipti atsakingos institucijos dėmesį į nykstančių lietuviškų rugių problemą. Pasirašydami šią peticiją, jūs sutinkat, kad jūsų duomenys būtų perduoti šiai institucijai išimtinai tik šiuo tikslu.

ASMENS DUOMENŲ saugojimas

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime  6 mėnesius po jūsų duomenų pateikimo svetainėje dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Plačiau su asmens duomenų tvarkymo politika UAB „Vilniaus duona“ galite susipažinti paspaudę šią nuorodą: Lantmännen“ privatumo politika ir informacija apie slapukus.